ban2

Сьогодні нацгвардійцям у Львові вручили ключі від квартир

Сьогодні, 25 серпня, у Львові частини Національної гвардії отримали бойові прапори, а військовослужбовці та члени сімей загиблих в АТО нацгвардійців – квартири.
Урочисте вручення відбулося у військовій частині 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України на вул. Стрийській, 146, повідомляє кореспондент «Вголосу».
Заступник начальника Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України з роботи з особовим складом, полковник Олег Білий розповів, що вчора керівництво держави вручило бойові прапори керівникам військових формувань, а сьогодні ці знамена доставлять у стрій військових частин.
Він додав, що Національну гвардію 2014 року було створено на базі Внутрішніх військ.
Оскільки військове формування є новим, то з’явилися нові символи. Нові прапори передали чотирьом військовим частинам Національної гвардії.
«Бойовий прапор – це символ сміливості, гордості, доказ того, що бойова частина відбулася. Як свідчить історія, бойова частина, яка втрачала прапор, переставала існувати як військове формування. Берегти прапор – обов’язок кожного військовослужбовця», – розповів Олег Білий.
Крім того, сьогодні в порядку черги 18 людей отримали квартири. Житло отримали офіцери-контрактники та ветерани, які вже звільнені, але стоять на обліку, а також сім’ї загиблих учасників АТО. Серед тих, хто отримав квартиру, – прапорщик, яка стояла в черзі на житло з 1996 року.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"