ban2

Українців безкоштовно навчатимуть онлайн, як створити свій бізнес

Українська освітня онлайн-платформа Prometheus відкрила реєстрацію на цикли безкоштовних масових онлайн-курсів з "Підприємництва" та "Громадянської освіти"

Про це повідомляє Facebook співзасновника Prometheus Івана Примаченка.

Навчальний цикл «Підприємництво», що складається з 8 онлайн-курсів, дозволить всім бажаючим безкоштовно отримати достатній обсяг знань для відкриття власного малого бізнесу чи технологічного стартапу.

"Слухачі зможуть дізнатися про всі аспекти ведення бізнесу в Україні: від практики підприємництва, менеджменту і маркетингу до юридичних нюансів реєстрації підприємства і сплати податків. Окремої згадки заслуговує відтепер доступний українською мовою легендарний курс "Як створити стартап", що восени 2014 року читався в Стенфордському університеті найвідомішими в світі засновниками стартапів та інвесторами", - зазначає Примаченко.

Цикл «Громадянська освіта», що складається з 6 онлайн-курсів, створено для всіх, хто прагне дізнатися як побудувати процвітаючу, справедливу та успішну Україну. Серед курсів циклу: "Економіка для всіх", де окрему лекцію прочитав Богдан Гаврилишин, "Боротьба з корупцією", серед лекторів якого – Сергій Лещенко, та курси присвячені урбаністиці, гендерній рівності та державній політиці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що провідні українські вузи офіційно публікуватимуть курси своїх викладачів на освітній платформі Prometheus.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"