ban2

Нафту й газ із Туркменістану в Україну переправлятимуть по морю

Нафту і нафтопродукти з Туркменістану до України найзручніше постачати паромними переправами

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко в Facebook, передає Еспресо.ТВ.

"Україна проводить переговори з Туркменістаном щодо поставок нафти. Зазначу, що ми з нашими партнерами знайшли оптимальний спосіб доставки стратегічно важливого ресурсу до України. Нафту і нафтопродукти з Туркменістану до нашої держави є можливість постачати паромними переправами", - написав Зубко.

Також віце-прем'єр-міністр зазначив, що Україна готова допомагати Туркменістану у будівництві нових газопроводів та виході на нові газові ринки, у тому числі – ринок Європи.

"В нас достатньо кваліфікованих інженерів, а також є необхідні виробничі потужності для виготовлення матеріалів та устаткування. Обговорюємо сьогодні ці та інші питання співробітництва в Ашгабаті з представниками уряду Туркменістану", - написав Зубко.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко сьогодні з українською делегацією прибув з офіційним візитом до Туркменістану. головні теми переговорів - поглибленню партнерства у торговельно-економічній, аграрній, енергетичній, фінансовій, науково-технічній, культурно-гуманітарних та туристичних сферах.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"