ban2

Червоний Хрест виділяє на допомогу Україні $65 млн

На гуманітарну діяльність місії МКЧХ в Україні у 2016 році виділять понад $64 млн. Про це йшлося на зустрічі Петра Порошенка з главою Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером в Давосі, інформує прес-служба глави держави, передає Еспресо.TV.

"Глава держави високо оцінив ініціативу МКЧХ зі створення Координаційного механізму з питань пошуку осіб, які зникли безвісти у зв'язку із конфліктом на Донбасі, та допомогу, яку надає місія МКЧХ в Україні внутрішньо переміщеним особам із окупованого Криму, Севастополя та окремих районів Донецької та Луганської областей", - йдеться у повідомленні.

Порошенко закликав Маурера активізувати зусилля МКЧХ для звільнення усіх українських заручників – як тих, що перебувають на окупованих територіях, так і тих, яких утримують у Росії, зокрема, Олега Сенцова та Надію Савченко.

Президент України також відзначив важливість позиції МКЧХ у питанні порушення прав людини у Криму щодо кримських татар.

Маурер наголосив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста залишатиметься надійним партнером у подоланні тих викликів, які постали перед Україною. Він повідомив про наміри залучити на гуманітарну діяльність місії МКЧХ у 2016 році понад $64 млн на додаток до майже $100 млн, які були витрачені на реалізацію проектів допомоги в Україні протягом 2014-2015 років.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"