ban2

У Черкаській області податківець відмовився від хабара

Гроші призначалися в якості винагороди за не здійснення працівником ДФС заходів щодо документування протиправної діяльності. У Черкаській області працівник фіскальної служби відмовився отримувати хабар і попередив про зроблену йому пропозицію відповідний підрозділ із запобігання та протидії корупції в органах ДФС.

Як повідомив начальник відділу власної безпеки при ГУ ДФС в Черкаській області ГУВБ ДФС України Володимир Капура, 21 січня працівники військової прокуратури Черкаського гарнізону спільно з працівниками ГУ ГФС в області задокументували факт передачі двома громадянами неправомірної вигоди (хабара) працівникові фіскальної служби.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Черкаській області.

Фіскал відмовився підтримати корупцію і прийняти хабар.

Гроші призначалися в якості винагороди за не здійснення працівником ДФС заходів щодо документування протиправної діяльності зазначених осіб з виготовлення та продажу фальсифікату.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального злочину і розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі).

Як інформував iPress.ua, 22 січня детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з СБУ спіймали суддю одного з районних судів Харкова на отриманні хабара в розмірі $800.

Нагадаємо, затриманий заступник директора Департаменту експертиз Державної служби експортного контролю України, який вимагав від одного з оборонних підприємств неправомірну вигоду в сумі $250 тис, випущений на свободу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"