ban2

Український стартап переміг на міжнародному конкурсі у Швеції

Українська інтелектуальна система пошуку донорів крові визнана переможцем конкурсу Startup Weekend у Стокгольмі. Про це повідомляє AIN.

Стали відомі результати конкурсу Startup Weekend, що проходив у Стокгольмі з 18 по 20 березня. Переміг стартап Udonors, створений для виходу на міжнародний ринок українською командою ДонорUA.

Особливість іноземної версії проекту - використання сучасних комунікаційних каналів для "розумного пошуку" донорів.

"Ми запропонували ідею, щоб боти повністю автоматизували роботу з учасниками проекту. Наприклад, посилали за географічною ознакою персоніфіковані повідомлення про те, що в такий-то день під ваш будинок приїде спеціальний автобус для збору крові - для вас забукано 20 хвилин, завдання - тільки прийти", - розповідає технічний керівник і співзасновник сервісу ДонорUA Олександр Краковецький.

Система розумних ботів може автоматично відповідати на запитання учасників проекту, розсилати повідомлення, стежити за медичними показниками донорів, розподіляти між донорами бонуси і подарунки.

«Великих матеріальних призів ми не отримали, але перемога дозволила нам знайти модель монетизації проекту. До сих пір нас сприймали як благодійний соціальний проект. А тепер ми знайшли партнерів, розширили коло контактів», - говорить Олександр Краковецький.

Український проект ДонорUA запустили рік тому. Це автоматизована система, яка допомагає знайти донора крові за лічені дні, а інколи - години. Розумні фільтри допомагають реципієнту відібрати донорів з потрібною групою крові, резус-фактором та місцем проживання.

Всього в проекті зареєстровано близько 4,5 тис. донорів, кожен день ця цифра зростає на 10-20 осіб на день.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"