ban2

МВФ готовий співпрацювати з урядом Гройсмана

Міжнародний валютний фонд готовий співпраювати з новим складом Кабінету міністрів України. Про це заявив глава європейського департаменту Фонду Пол Томсен, передає «Інтерфакс».

"Ми готові і далі підтримувати Україну, і очікуємо зустрічі з новим урядом, що вступив на посаду днем раніше", - сказав він під час прес-брифінгу в п'ятницю в рамках щорічних "Весняних зустрічах Міжнародного валютного фонду і Світового банку", які проходять 12- 17 квітня.

За словами Томсена, МВФ готовий завершити другий перегляд програми співробітництва з Україною в разі згоди уряду відповідати її вимогам.

"Ми можемо швидко завершити перегляд за умови, що уряд висловить готовність відповідати тій політиці, яка була узгоджена раніше", - сказав він.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"