ban2

Нуланд летить в Київ для зустрічей з керівництвом України і громадянським суспільством

Нуланд проведе ряд зустрічей як з політиками, так і з громадськими активістами.

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд в понеділок, 25 квітня, почне візит в Україну, де зустрінеться з керівництвом країни і представниками громадянського суспільства. Згідно з повідомленням на сайті Держдепартаменту США, Нуланд у Києві зустрінеться з високопоставленими українськими урядовцями, лідерами політичних партій, народними депутатами, а також представниками громадянського суспільства".

Так, прес-служба Верховної Ради повідомила, що спікер ВР Андрій Парубій проведе зустріч з Нуланд у вівторок, 26 квітня. Нуланд прибуде в Київ з Ганновера (Німеччина). В її планах - обговорення низки двосторонніх і місцевих питань, зокрема, питання проведення пріоритетних реформ.

Також Нуланд зачепить тему реалізації Мінських угод. Зазначимо, на початку січня цього року в Москві Нуланд провела закриту зустріч з помічником президента Росії Владиславом Сурковим, на якій вони обговорювали тему України. В ОБСЄ тоді заявили про те, що результати зустрічі вплинули на активізацію переговорів по Донбасу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"