ban2

Норвегія візьме участь у проектах з будівництва малих ГЕС в Україні

Норвезькі фахівці підкреслили важливість використання потенціалу гідроенергетики. Норвегія зацікавлена у співпраці з розвитку екологічно чистих технологій. Про це заявив повноважний посол Королівства Норвегії в Україні Йон Фредріксен під час робочої зустрічі з міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом в рамках Конгресу "Енерго Весна 2016", передає прес-служба Міненерго України.

Представники норвезько-української Торгової Палати поінформували міністра про стан розробки "Дорожньої карти" для розвитку сегмента гідроенергетики в енергосистемі України, яку орієнтовно планують презентувати у червні 2016 року.

"Норвезькі фахівці підкреслили важливість використання потенціалу гідроенергетики і готовність до співпраці по впровадженню проектів з будівництва малих ГЕС в Україні", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк прогнозує активізацію українського ринку поновлюваних джерел енергії в 2016-2018 роках.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"