ban2

Слідство запропонує Єфремову угоду

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що поставить завдання слідству після ймовірного арешту Єфремова запропонувати йому угоду. Про це повідомляє "Укріфнорм".

"Я поставлю завдання слідству після ймовірного арешту Єфремова запропонувати йому угоду зі слідством. Це не дозволить йому піти від відповідальності, я в цьому глибоко переконаний, але якщо громадянин Єфремов дасть свідчення про, думаю, відомі йому плани керівництва Російської Федерації на самому початку розв'язання агресії проти України, про те, хто перший завозив російських бойовиків на територію Луганська для захоплення приміщення СБУ, потім обласної адміністрації, хто фінансував, а потім озброював сепаратистів, - думаю що слідство врахує його свідчення", - сказав Луценко.

Він наголосив, що Єфремов є "дуже цінним свідком", який може дати свідчення про те, як розвивалися події на початковому етапі неоголошеної війни РФ проти України.

"І якщо він думає про своє майбутнє, зрештою, про майбутнє країни, в якій він виріс, - він мав би піти на таку угоду", - переконаний Генпрокурор.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"