ban2

Аваков оголосив конкурс на посаду голови Нацполіції "для уникнення спекуляцій"

Міністр назвав критерії, яким повинен відповідати головний поліцейський України

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про рішення провести консультативний конкурс для поліцейських на заміщення посади голови Національної поліції України. Про це мовиться у повідомленні Авакова на сторінці у Facebook.

"Призначення на посаду керівника Національної поліції України відповідно до законодавства не передбачає проведення конкурсу. Однак, враховуючи той факт, що до людини, яка працюватиме на посаді голови Національної поліції України, має бути беззастережна довіра як українського суспільства, так і міжнародного політикуму, я прийняв рішення про проведення консультативного конкурсу для поліцейських на заміщення цієї посади", – мовиться в повідомленні.

Також, з його слів, "для уникнення політичних спекуляцій та проведення чесного та відкритого відбору кандидата" на посаду керівника Нацполіції, створена Консультативна комісія міністра, до якої будуть запрошені професійні експерти з міжнародного корпусу стратегічних партнерів МВС: США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) і "авторитетних експертів від української громадськості".

"Станом на сьогодні діють спрощені критерії відбору кандидатів на цю посаду, але з 1 січня 2017 року вони суттєво змінюються та стають більш вимогливими. У частині 5 статті 21 Закону прямо вказані критерії, яким повинен відповідати головний поліцейський України: 1) відповідає загальним умовам вступу на службу в поліцію; 2) має вищу повну юридичну освіту; 3) має стаж роботи в галузі права не менш як сім років; 4) має досвід роботи на керівних посадах не менш як п’ять років", – наголосив Аваков.

Як інформував 5.ua, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ щодо призначення тимчасово виконуючого обов'язки начальника Нацполіції. Ним став Вадим Троян, який до цього займав посаду заступника очільника відомства.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"