ban2

Канада виділить $8 млн на реформу української поліції

У 2017 році уряд Канади виділить Україні понад $8 млн на розбудову української поліції. Про це повідомляє МВС за результатами переговорів з з канадським міністром міжнародної торгівлі Христею Фріланд.

Міністр внутрішніх справ Аваков повідомив, що 6,6 мільйонів доларів будуть спрямовані на підвищення кваліфікації українських правоохоронців фахівцями та тренерами канадської поліції. Натомість 1,5 мільйони доларів передбаченні для сучасного технічного оснащення поліцейських підрозділів та управлінь. Підтримка буде надана через Канадську комерційну корпорацію - офіційна агенція уряду Канади - діяльність якої координується міністерством міжнародної торгівлі Канади.

"Канада є надійним партнером та другом України у проведенні реформ та захисті територіальної цілісності нашої держави. Реалізація цього проекту є важливою для нас, адже спрямовується на розбудову Національної поліції, допоможе у підвищенні кваліфікації правоохоронців та впровадженні новітніх стандартів у роботі поліцейських", – зазначив Аваков.

Міністр також подякував канадській стороні за допомогу в підготовці українських патрульних поліцейських та фінансуванні реформи правоохоронної системи.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"