ban2

У Києві на прийом до лікаря можна буде записатися онлайн

З січня 2016 року в Подільському районі столиці запустять "пілотний" проект щодо електронного запису на прийом до лікарів

Про це розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє «УНІАН».

За його словами, система вже розроблена на базі медичних закладів Подільського району, а зараз триває завершальний етап її тестування.

Система запису до лікаря, як і раніше, зберігатиме можливість зробити це через реєстратуру в медустанові, в той же час дозволить потрапити на прийом після дзвінка на телефонну лінію call-центру (044) 580-10-70, (073) 580-10-70, (068) 580-10-70, (066) 580-10-70, і через інтернет, зайшовши на сайт www.helsi.me.

До системи поки що підключені медустанови первинної ланки – амбулаторії та відділення діагностичного центру, а в майбутньому підключать стаціонари, травмпункти та аптеки. В системі є реєстр пацієнтів. Для кожного пацієнта буде створена електронна медична карта, яка зберігатиме в електронному вигляді всю історію хвороби. Лікарі зможуть ознайомитися онлайн з результатами попередніх візитів пацієнта до медустанов.

Зараз до високошвидкісного інтернету підключені 8 реєстратур, які пов'язані з 18 амбулаторіями та іншими медзакладами в районі. 365 працівників проходять навчання з підвищення комп'ютерної грамотності. 870 медпрацівників уже внесені в систему.

Також Поворозник наголосив, що в медзакладах Подільського району з нового року планується ввести інший проект – "гроші йдуть за пацієнтом".

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"