ban2

Вчені знайшли новий орган в тілі людини

Брижу - частина травної системи - запропонували класифікувати як окремий орган та присвятити їй окремий розділ науки
Про це пише Science Alert.

Нещодавні дослідження професора хірургії Келвіна Коффі з Університету Лімерика в Ірландії показали, що насправді брижа не складається з декількох окремих фрагментів, а являє собою один безперервний орган.

Лікар наголосив, що вивчення патологій брижі має стати окремим полем для медичних робіт так само, як зараз окремо вивчаються гастроентерологія та інші галузі знань.

"Анатомічний опис, який було створено понад 100 років тому, був неправильним. Цей орган далекий від роздробленості. Це просто одна суцільна структура. Коли ми підійдемо до брижі як до будь-якого іншого органу, ми можемо класифікувати черевні захворювання з точки зору цього органу", - вважає Келвін Коффі.

Професор Коффі уточнив, що вивчення брижі має стати новою галуззю медичної науки. Повідомляється, що зміни в програму медичних вузів США будуть внесені вже цього рокуі. Нова класифікація брижі як протяжного органу вже додана в один з найавторитетніших підручників — "Анатомію Грея".

Зазначимо, що, згідно з уявленнями вчених до цього відкриття, брижа являє собою складку, щр складається з двох листків очеревини, за допомогою якої тонка кишка прикріплена до задньої стінки живота.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"