ban2

Керівників львівської міграційної служби посадили на 5 років за хабар

Посадовців Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області засуджено до 5 років позбавлення волі

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. 

Раніше за процесуального керівництва прокуратури області виявлено факт одержання неправомірної вигоди керівниками Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.

Зокрема, начальник Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його перший заступник вимагали та одержали від підлеглого працівника неправомірну вигоду 2 тис. доларів та 4 000 грн, за це обіцяли не створювати перешкод у його службовій діяльності.

Після завершення досудового розслідування, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні ще у 2014 році було скеровано до суду.

"Відтак, сьогодні 5 грудня, Галицьким районним судом м. Львова у даній справі постановлено вирок. Начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його першого заступника визнано винними та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 3 роки та конфіскацією майна", – повідомляє львівська прокуратура.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"