ban2

Волонтери сконструювали для розвідників новітні прилади денного і нічного бачення

Волонтери сконструювали для Сил спеціальних операцій (ССО) новітні прилади денного і нічного бачення, які символічно назвали «совами мольфара». Ними можна обладнати всі види легкої стрілецької зброї і вберегти життя сотням бійців, пише «Преса України».

Унікальні прилади бачення для бійців, озброєних стрілецькою зброєю, розробили і вже встигли протестувати в Україні. Ідея належить волонтерській групі Molfar project, яка назвала свою розробку «совами мольфара» в честь птаха, який однаково добре бачить в будь-яку пору доби і символізує мудрість у всіх народів. Прилади призначені для бійців ССО України.

«Комплекс складається з ексклюзивних чотирьох оптичних, зі змінною кратністю, коліматорних прицілів, які повноцінно працюють в двох режимах - день/ніч. До кожного прицілу додаються відео окуляри, що дозволяють вести прицільну стрільбу із-за укриття, не піддаючи стрільця ризику», - повідомили волонтери.

Приладами може бути обладнана будь-яка легка стрілецька зброя. До них включені планки Пікатіні. Кріпляться «сови» за допомогою авіаційного дюраля, яким оснащений його корпус. Інші технічні характеристики розробки не розкриваються «в цілях технічної безпеки».

Раніше українські волонтери з групи Molfar project забезпечили сили АТО на передовій на Донбасі новими штурмовими авто в рамках реалізації проекту «Скажені мольфари».

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"