ban2

На Вінниччині запустять американський проект для переселенців

Проект спрямований на розвиток підприємництва серед внутрішньо переміщених осіб.

12-го грудня у Вінниці презентували новий проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) для переселенців. Презентація проектну відбулася в рамках регіонального форуму «Економічні можливості – постраждалим від конфлікту».

Протягом 2017-2018 років, поки діятиме проект, в його рамках планується забезпечити сприятливі умови для створення власного бізнесу силами внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад, сприяти переміщенню підприємництва із зони проведення АТО. Також передбачено надання консультаційної та експертної підтримки підприємницьким ініціативам в області, які будуть спрямовані на вирішення актуальних проблем ВПО, зокрема працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, жінок, людей з інвалідністю тощо.

За словами директора Агентства США з міжнародного розвитку Сюзан Фрітц новий проект дасть поштовх розвитку підприємництва та створенню нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій населення, що постраждали від конфлікту на Сході України. Перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко запевнив представників USAID, що влада області підтримуватиме реалізацію проекту в регіоні.

Проект впроваджується громадською організацією «Український жіночий фонд» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Нагадаємо, долі українок-переселенок відобразили в аудіовиставі «Жіночі голоси – жіночі долі».

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"