ban2

Українці взялися за створення проекту, який навчатиме штучний інтелект

На порталі Indiegogo збирають кошти на проект створення штучного інтелекту на основі нейронних мереж Skynet, який отримав назву на честь суперкомп'ютера з фільмів про Термінатора

Подробиці про проект розповів НВ один з розробників Віктор Петрухін.

SkyNet - це проект, який буде навчати штучний інтелект взаємодіяти з різними об'єктами в моделюванні міста на основі нейронних мереж. 

"Наш проект створений за типом нейромереж. У даний момент ШІ може імітувати гравця, який дивиться на екран, і управляє рухами за допомогою маніпуляторів. Ми ж хочемо змусити нейромережу будувати навчання таким чином, щоб взаємодія з віртуальним світом йшла не за допомогою інтерфейсу, а за допомогою фізичної моделі, визначених точок скелета", - розповідає Віктор.

Для своєї розробки компанія використовує відкриту бібліотеку від Google, а також ігри від компанії Rockstar Games, у тому числі GTA. До речі, жертводавці суми в 20 і більше доларів зможуть першими випробувати штучний інтелект у грі GTA.

"Rockstar пропонує ідеальні продукти для навчання штучного інтелекту в даний момент. Якщо компанія зацікавиться нашої напрацюванням, тоді ми зможемо рухатися далі, тому що ми ж не можемо працювати в даний момент з вихідним кодом Rockstar Games", - наголосив Віктор.

Як повідомляють творці проекту, "метод покликаний спростити підготовку і впровадження різних видів штучного інтелекту в людському житті".

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"