ban2

З Відня до України запустять 6 нічних авіарейсів

На початку квітня 2017 року Austrian Airlines запустять по три нічних рейси з Відня до Львова та Одеси. Про це повідомляє avianews.com з посиланням на оприлюднений розклад авіаперевізника.

Зараз в обидва українські міста Austrian Airlines літає тільки вдень. Додаткові нічні рейси дозволять поліпшити стикування через Відень до міст Америки, оскільки зараз розклад передбачає тривалі пересадки при польоті на американський континент.

Нові нічні рейси Відень-Львів OS383 будуть виконуватися по понеділках, середах і четвергах о 23:15 з прибуттям до Львова о 01:30 на наступний день. Вильоти зі Львова до Відня рейсів OS384 по вівторках, четвергах і п'ятницях о 05:10 з прибуттям до Австрії о 05:50.

Розклад рейсів Відень-Одеса OS621 передбачає вильоти по вівторках, четвергах і неділях о 23:10 з прибуттям до Одеси о 02:05 на наступний день. Повернення до Австрії буде виконуватися рейсом OS622 о 4:35 ранку з прильотом до Відня о 05:50.

Завдяки цьому, наприклад, стикування при перельоті зі Львова в Чикаго зменшиться з нинішніх 17,5 годин до 4,5 годин, зі Львова в Нью-Йорк з 18 годин до 5 годин, зі Львова в Маямі з 17 годин до 4 годин. Аналогічне актуально і для Одеси.

Крім цього, нічні рейси дозволять дістатися до обіду до багатьох міст Європи, в той час як денні рейси дозволяли зробити це ближче до кінця дня.

Нові нічні рейси будуть виконуватися додатково до денних рейсів Austrian Airlines з Відня до Львова і Одеси, які заплановані на щоденній основі в літній сезон навігації 2017 року.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"