ban2

Військовим виплатили гонорари за знищену техніку терористів

За знищену ворожу техніку, успішно виконані завдання та участь у бойових діях військовим ЗСУ вже виплачено 7 млн 401 тис. грн

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на прес-службу Міноборони.

"На даний час документально оформлено та підтверджено знищення 10 та захоплення 2 одиниць військової техніки на суму 724,5 тис. грн. З них 304,5 тис. грн вже виплачено військовослужбовцям 128-ї окремої гірсько-піхотної, 95-ї окремої аеромобільної, 17-ї окремої танкової бригад, а також окремих військових частин Повітряних сил Збройних сил України. Решта суми винагород буде виплачена найближчим часом", - про це повідомила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

За безпосередню участь у бойових діях військовослужбовці отримують додаткову винагороду у розмірі 1000 гривень за кожну добу такої участі. Станом на 13 травня ухвалено рішення про виплату за безпосередню участь в бойових діях у розмірі 12 мільйонів 250 тисяч грн. З них уже виплачено понад 5,5 мільйону грн. За успішне виконання 27 бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції документально оформлено винагороду в розмірі понад 2 мільйони грн. З них виплачено 1 мільйон 400 тисяч грн.

"Загалом документально оформлені виплати винагород військовослужбовцям АТО за знищену техніку, успішно виконані завдання та участь у бойових діях на суму 14 мільйонів 569 тисяч грн. З цієї суми виплачено 7 мільйонів 401 тисячу грн. Виплату решти винагород планується здійснити до кінця місяця", - зазначила підполковник Оксана Гаврилюк.

За дорученням Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, створено робочу групу з числа фінансистів, яка буде виїжджати на місця дислокації підрозділів, аби надавати методичну та практичну допомогу та прискорити вирішення фінансових питань.

Також очільник оборонного відомства встановив термін командирам підрозділів, а саме, не пізніше, ніж у 30-денний термін, подавати документи для оформлення винагород за знищену техніку, безпосередню участь у бойових діях та успішно виконані бойові завдання.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"