ban2

Українська делегація вступила в дебати з парламентаріями країн НАТО, які хочуть діалогу з Росією

В угорському парламенті відбувається засідання комітетів Парламентської Асамблеї НАТО

Про це інформує фракція "Блок Петра Порошенка" з посиланням на першого заступника голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Іванну Климпуш-Цинцадзе, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Укрінформ".

"Уже довелося українській делегації включитися в дебати в Комітеті з питань оборони і безпеки щодо закликів деяких парламентаріїв до відновлення повноцінного діалогу НАТО з РФ; щодо термінології, використовуваної та насаджуваної Росією серед світової громадськості; щодо нових викликів світовій безпеці та нового глобального стратегічного виміру", – написала депутат.

Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що під час дебатів та перерви в розмовах виявляються настрої окремих делегацій, неоднорідність самих делегацій.

"Отримуємо підтримку багатьох, водночас із здивуванням відзначаємо неоднозначність поглядів представників деяких країн-сусідів. Але озброєні достойними аргументами та надією на силу правди, працюємо всією делегацією. Попереду обговорення доповідей щодо економічної ситуації в Україні та санкцій проти РФ у Комітеті з питань економіки та безпеки", – повідомила нардеп.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"