ban2

У столиці стартує пілотний проект "Картка учня"

КИЇВ. 19 травня. УНН. З 1 травня до 31 грудня у рамках проекту “Картка киянина” в ліцеї інформаційних технологій № 79 та природничо-науковому ліцеї № 145 Печерського району міста буде запроваджено пілотний проект “Картка учня”. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко, повідомили УНН у прес-службі КМДА.
За словами заступника голови КМДА Ганни Старостенко, використання “картки учня” спростить розрахунки школярів у їдальнях та буфетах навчальних закладів, а також дозволить батькам полегшити контроль за витратами своїх дітей.
“Зокрема, згідно з розпорядженням, Печерська райдержадміністрація має забезпечити можливість здійснення розрахунків у безготівковій формі в їдальнях та буфетах цих освітніх закладів. А також надати меру Києва до кінця року звіт про результати реалізації даного проекту разом із висновками та пропозиціями щодо доцільності впровадження „Картки учня“ в усіх інших загальноосвітніх навчальних закладах столиці”, — пояснила вона.
Документом також доручено комунальному підприємству “Головний інформаційно-обчислювальний центр” спільно з переможцем конкурсного відбору, який визначений у встановленому порядку, забезпечити підключення та належне функціонування в ліцеях програмного комплексу для обміну даними з Центром міського процесингу.
Належне функціонування транспортного додатка “Картки учня” мають забезпечити Департамент транспортної інфраструктури спільно з комунальними підприємствами “Київський метрополітен” і “Київпастранс”.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"