ban2

У Дніпропетровську пройде Фестиваль варення і меду.

У Дніпропетровську можна буде спробувати варення з кульбаб та похвалитися власними кулінарними шедеврами. 8 і 9 серпня пройде Фестиваль варення і меду в Нагорному ринку.
Про це на прес-конференції повідомила заступник директора департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА Зотова Маргарита.
Мед, смачне варення та незвичайні джеми можна буде спробувати та придбати на спеціальному ярмарку в Дніпропетровську. Свою продукцію споживачам запропонують близько 50 виробників з усієї області. Приєднатися до них та продати власний кулінарний шедевр зможе кожен бажаючий.Маргарита Зотова прийшла на прес-конференцію не з пустими руками, а з двома баночками варення.
«Сьогодні я принесла варення з кульбаб. Думаю, що не кожен робить таке вдома або взагалі куштував. Воно смачне і незвичайне. Друга баночка – це традиційне полуничне варення, яке готують всі господині. Але у кожної свій рецепт», - розповіла вона.
Спробувати незвичні види джему, обмінятися рецептами та придбати декілька баночок ласощів для всієї сім’ї господині зможуть на «Фестивалі варення та меду». Представити власну продукцію на ярмарку вже зголосилися близько 50 виробників зі всієї області. Проте департамент продовжує розшукувати нових учасників, які почастують дніпропетровців смачненьким.
«Домогосподарки, приватні підприємства, ресторани можуть безкоштовно взяти участь у цьому фестивалі. Бажаючих просимо телефонувати до нашого департаменту за номером 732-15-52», - запросила Маргарита Зотова.
Запастися ласощами, які особливо смакуватимуть в зимовий вечір, можна буде 8 та 9 серпня з 8.00 до 16.00 на ринку за адресою вул. Дмитра Донського № 2А.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"