ban2

У фотоконкурсі "Щасливі знову" беруть участь майже 100 фотографій дітей-переселенців

КИЇВ. 21 серпня. УНН. Міжнародна громадська організація “Луганське земляцтво”, яка займається вирішенням проблем переселенців, на початку липня оголосила фотоконкурс дитячої фотографії: “Щасливі знову”. Наразі в ньому беруть участь вже 99 фотографій дітей-переселенців, повідомляє УНН з посиланням на організацію.
“Найменшому нашому учаснику було 7 місяців на момент публікації фото, а старшій красуні-учасниці вже 16. До кінця конкурсу ще цілих 10 днів. Щоб взяти участь у конкурсі, надішліть нам фото вашої дитини в повідомленні або на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . До фото додайте таку інформацію: ім’я та прізвище дитини, її вік та контактні дані батьків. Якщо хочете, ви також можете додати коментар, що описує фото або що розповідає, як ваша дитина вчиться відчувати щастя знову”, — повідомили в МГО “Луганське земляцтво”.
Нагадаємо, переможцем конкурсу “Щасливі знову” стане фото, яке збере найбільшу кількість переваг користувачів Facebook. Переможець отримає цінний подарунок від МГО “Луганське земляцтво”.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"