ban2

Наприкінці вересня у Чернігові проведуть міжнародний джазовий фестиваль

Найпівнічніше місто України відзначатиме бабине літо джазовою музикою українських та польських виконавців

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Мінкультури.

У Чернігові 18-19 вересня відбудеться Chernihiv Jazz Open. Це буде вже шостий джазовий вікенд у Чернігові – старовинному затишному місті на чарівній Десні.

Усі фестивальні події проходять у центрі міста – на Красній площі. На ній розташовано Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, сцена якого є головним майданчиком фестивалю. Поруч з театром міститься невеличка відкрита Зелена сцена, яка під час фестивалю стає Джазовою та приймає молоді колективи і всіх бажаючих їх почути. Концерти на Джазовій зеленій сцені вільні для відвідування без жодних обмежень. Тут буде організовано досить великий майданчик з вуличною їжею, тематична фотовиставка, сувенірна алея. У численних гостей заходу, крім великих фестивальних концертів у драмтеатрі, буде можливість послухати джаз, ніжачись під ласкавим вересневим сонцем.

Програму 6-го фестивалю Chernihiv Jazz Open традиційно сформовано з джазової музики з етнічним забарвленням, джазу, який можна назвати класичним, та новаторського напряму.

У п'ятницю, 18 вересня, гості фестивалю почують український проект Urban Gypsy & Anna-Maria, а також Thierry Maillard Trio з Франції. А в суботу, 19 вересня, на головній сцені виступить Квінтет Денніса Аду з програмою класичного американського джазу в сучасних авторських интерпретаціях, а також World Trio Йоргас Сколіаса з Польщі.

Ще один цікавий момент полягає в тому, що 6-й фестиваль проходить під час святкування Дня міста та його включено до офіційних урочистих заходів. Тобто, окрім того, що фестиваль пропонує вкрай цікаву програму, в місті проходитимуть ще й інші культурні заходи.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"