ban2

На Дніпропетровщині судитимуть податківця за хабарництво ОХ скільки потрібно судити!!! Може відразу в АТО?

На Дніпропетровщині судитимуть податківця за хабарництво ОХ скільки потрібно судити!!! Може відразу в АТО?
КИЇВ. 8 вересня. УНН. Слідчим відділом прокуратури Дніпропетровської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Криворізької північної об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури.
Слідством встановлено, що вказана службова особа повідомила фізичній особі — підприємцю, що проведена у неї документальна перевірка є “проблемною” і запропонувала все владнати за 7 тисяч гривень. У випадку невиконання даних умов вказана службова особа пригрозила підприємцю створити такі умови, за яких він більше не зможе нормально вести господарську діяльність та надавати звітність до Міндоходів.
Обвинувальний акт відносно начальника управління Криворізької північної об’єднаної податкової інспекції направлено до суду. Обвинувачену відсторонено від займаної посади.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"