ban2

У Канаді зняли фільм про Голодомор та сталінські репресії в Україні

Канадський режисер українського походження зняв стрічку, яка вийде на екрани вже на почату наступного року

Про це повідомляє Styler.

На початку наступного року в Канаді вийде перший повнометражний художній фільм про сталінські репресії в Україні та Голодомор 1932-1933 років. Режисер фільму Джордж Менделюк вважає, що зараз як ніколи важливо розповісти цю історію Заходу, щоб вона не повторилася.

"Горький урожай", або "Урожай диявола", - це історія про любов, надію і спроби вижити в страшний для України час.

Головний герой - потомствений козак Юрій (Макс Айронс). Щосили він намагається заслужити схвалення свого діда Івана (Теренс Стемп), отця Ярослава (Баррі Пеппер) і завоювати любов прекрасної Наталки (Саманта Баркс). Але його життя, як і життя багатьох його односельчан, круто змінюється після вторгнення Червоної армії. Сім'ю Юрія і багатьох його співвітчизників починають переслідувати, сталінський терор накриває Східну Європу

Сценарист Річард Бачинський Гувер, який походить із старовинного козацького роду, задумав написати цю історію більше 10 років тому. Весь цей час він працював над сценарієм в Україні, де вивчив безліч історичних документів і свідчень.

Режисеру Джорджу Менделюку тема Голодомору також близька, адже все це пережили його батьки, які втекли з радянської України в роки Другої світової війни. За словами Джорджа, він зняв цей фільм, щоб показати Заходу, до чого може призвести агресивна політика Росії.

"Як і багато українців, мої батьки пережили неймовірні страждання. Сьогодні, напевно, немає жодного українця, який би не знав про репресії, страти, депортації та голод. Враховуючи важливість того, що сталося, і те, що за межами України мало хто знає про ці події, цю історію геноциду необхідно показати. Це важливо сьогодні", - підкреслив він.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"