ban2

Музиканти з Німеччини, Нідерландів та Британії проведуть у Києві експериментальний фест

Третій міжнародний фестиваль прогресивної музики і цифрового мистецтва NextSound відбудеться в Києві 22-24 жовтня.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Cultprоstir.

Головною темою фестивалю стане вихід за рамки стандартного сприйняття.

На NextSound виступлять легендарні музиканти такі, як Legowelt з Нідерландів, Powell і Mark Fell з Великої Британії, Dr Nojoke з Німеччини. Також грати будуть Andrey Kiritchenko, Stanislav Tolkachev, Nikolaienko, Ostudinov, Strukturator, Voin Oruwu, Komite з України.

Для кожного з трьох днів створена унікальна програма. У перший день, 22 жовтня, гостей запрошують відвідати освітню майданчик у Kontrapunkt, де проходитимуть лекторії про музику і медіа-арт. 23 жовтня а арт-центрі Closer відбудеться колективний сеанс занурення в музику і гормонально-танцювальна терапія. Кожен бажаючий зможе взяти участь у цьому експерименті. В останній день фестивалю організатори обіцяють "тільки танці, тільки чистий біт".

"Публіка і ті, хто будуть виступати на фестивалі, зможуть обмінятися досвідом. Музиканти своєю творчістю занурюють людей в певний стан. Хімічні реакції провокуються тими подіями, які ми сприймаємо, інформацією, яку ми отримуємо. У чому суть гормонально-танцювальної терапії: коли ми отримуємо якісь позитивні емоції, виділяється велика кількість дофаміну, ендорфіну. Це заряджає нас позитивними емоціями і розслабляє", - розповів Cultpristir організатор фестивалю Андрій Кириченко.

Проект NextSound покликаний пропагувати сучасне цифрове мистецтво і прогресивну музику в Україні. Організатори прагнуть надихати музикантів на експерименти і надати платформу для комунікації та створення спільних проектів з колегами з-за кордону.

Організатором фестивалю виступив український авант-лейбл Nexsound, заснований Андрієм Кириченком в 2000 році. Протягом майже 15 років Nexsound представляє Україну практично на всіх найбільших європейських фестивалях сучасної експериментальної музики.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"