ban2

У Японії з'являться поїзди-невидимки

У 2018 році Японія поставить на рейки поїзди із відбиваючою сріблястою поверхнею, які будуть практично непомітні ззовні. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на НВ.

Ідея зробити поїзда непомітними належить архітектору Кадзуе Седзіма. "Експреси подорожують різними регіонами від гір Тітібу, до серця Токіо, - розповідає вона. – Я подумала, що було б непогано, якби потяги могли вписуватися в будь-який з численних пейзажів".

Седзіма працює за замовленням компанії Seibu Railway, що звернулася до неї з проханням оновити дизайн інтер'єру та екстер'єру приміських поїздів Red Arrow. В рамках даного проекту Seibu планує випустити 7 погягів, до кожного з яких буде входити вісім вагонів. Нові поїзди будуть курсувати по маршруту довжиною близько 177 км.

Для Кадзуе Седзіма це перший досвід роботи з поїздами. Раніше вона займалася проектуванням будівель, в тому числі Нового музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку. У 2010 році Седзіма отримала Прітцкерівську премію, яка вважається аналогом Нобелівської премії в архітектурі.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"