ban2

Брітні Спірс подала до суду на росіянина за сексуальні домагання

Американська співачка Брітні Спірс подала до суду на жителя Омська Михайла Матвієнко

Про це повідомляє видання Znak з посиланням на прес-службу суду.

Зазначається, що заява від співачки надійшла до Радянського районного суду Омська. Приводом позову став аматорський фільм Матвієнко "Товариш", в якому він грубо висловлювався про артистку - деякі фрази вона вважає сексуальними домаганням.

Спірс вимагає $3 млн за моральну шкоду.

"У картині головні персонажі ведуть вульгарний і непристойний діалог про те, кого б вони хотіли зґвалтувати: мене чи Кеті Перрі", - йдеться в заяві співачки.

Як уточнює видання, спочатку адвокат Спірс відправив Матвієнко приватне повідомлення, попросивши видалити фільм з мережі, але той відповів відмовою з образами.

"Я фанат Брітні. Не заперечую - правда писав такі листи. Швидше сублімувати свої сексуальні фантазії. Коли адвокати співачки стали мені погрожувати позовами, я не сприйняв це серйозно", - зізнався режисер.

Матвієнко опублікував свою півгодинну картину в жанрі побутового трешу на YouTube в грудні 2015 року. У поясненні до неї сказано: "Фільм про путінську Росію". Посилання на свою роботу він через соцмережі відправив Спірс, Мадонні, Джастіну Тімберлейку, Ріанні, Шакірі та іншим.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"