ban2

Фільм, яким відкрився Одеський кінофестиваль, виходить в прокат

Трагікомедія "Маргарита" режисера Ксав'є Джаннолі вийде на українські екрани 28 липня. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Артхаус Трафік".

28 липня у прокат виходить фільм-відкриття ОМКФ-2016, про ексцентричну багатійку, яка впевнена, що володіє відмінними вокальними даними, і мріє виступати на великій сцені.

Місце дії – Париж 20-х років. Щороку шанувальники музики збираються у маєтку Маргарити Дюмон. Ніхто майже нічого не знає про цю жінку за винятком того, що вона багата і що в її житті лише одна пристрасть: музика. Маргарита співає. Вона співає щиро, але дуже фальшиво. Їй ніколи не говорили про те, що її співи жахливі. Чоловік, родичі та друзі підтримують Маргариту, і вона далі живе в ілюзії. Все ускладнюється, коли Маргарита, остаточно увірувавши у свій талант співачки, вирішує виступити в Опері, на головній сцені Парижа.

"Маргарита" – п'ята повнометражна робота режисера Ксав'є Джаннолі, володаря "Золотої пальмової гілки" та премії "Сезар" за найкращу короткометражну картину.

Чарівна ретро-комедія знята за мотивами життя американки Флоренс Фостер Дженкінс, яка прославилася завдяки своєму щирому, але фальшивому співові. Її репертуар складався з популярних сценічних арій Моцарта, Верді, Штрауса, пісень Брамса, а також її власного авторства. Часто мадам Дженкінс одягала для виступів "шикарні" сценічні костюми, які вигадувала сама. Найвідомішим її образом був "Ангел Натхнення" – шовкове плаття з блискітками й картонними крилами за спиною. "Вона квохкала й волала, сурмила і вібрувала", – писав критик Даніель Діксон у грудні 1957 року, згадуючи мадам Дженкінс.

Ідея фільму виникла у Джаннолі після того, як режисер одного разу почув арію у виконанні Фостер Дженкінс по радіо. У фільмі її зіграла знаменита французька актриса Катрін Фро, отримавши за цю роль премію "Сезар".

Всього картина була номінована на "французький Оскар" в 11 категоріях, і перемогла у 4-х із них – за найкращу жіночу роль, костюми, декорації та звук.

"Маргарита" відкривала 7-й міжнародний Одеський кінофестиваль в Одеському театрі опери та балету. Міжнародна прем'єра стрічки відбулася на 71-му Венеціанському кінофестивалі, де стрічка претендувала на "Золотого лева" і була відзначена премією імені Назарено Таддеї.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"