ban2

Фестиваль "Нове німецьке кіно" стартував в Україні

Фестиваль "Нове німецьке кіно" стартував в Україні
КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У четвер, 9 жовтня, в кінотеатрах Києва, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Харкова та Чернівців стартував щорічний фестиваль "Нове німецьке кіно" — добірка кращих німецьких прем'єр і кінофестивальних хітів за минулий рік. Як повідомили УНН у прес-службі компанії "Артхаус Трафік", це найстаріший фестиваль в Україні, який представляє кінематограф своєї країни: в 2014 році він пройде в 20-й, ювілейний раз.
Відкрила фестиваль парадоксальна комедія "Супер-Его" Беньяміна Хайзенберга. Картина була представлена на Берлінському кінофестивалі. З Берлінале до українських глядачів відправилася й "Інша родина" Едгара Райца — епічне полотно про життя німецьких емігрантів в Південній Америці ХIХ століття.
Також глядачі матимуть змогу побачити романтичну драму "Возлюблені сестри", сюжет якої зосереджений на любовному трикутнику між поетом Фрідріхом Шиллером і двома сестрами-аристократками. Фільм представить Німеччину в лонг-листі на здобуття премії "Оскар" наступного року. Драма "Поворот на Марракеш" Кароліни Лінк, дія якої відбувається в Марокко, присвячена вічній проблемі батьків та дітей. Фільм покажуть в рамках фестивалю в Києві, Одесі, Дніпропетровську та Харкові.
У програмі також заявлен вестерн "Темна долина", володар Баварської кінопремії за кращу режисуру та чоловічу роль. У фільмі зіграли голлівудський актор Сем Райлі ("Контроль", "Малефісента") і Тобіас Моретті, знайомий українським глядачам за роллю комісара Мозера з телесеріалу "Комісар Рекс".
Окрім основної програми київські кіномани зможуть побачити останню стрічку одного з головних майстрів німецького кіно — "Сіль Землі" Віма Вендерса. Фільм являє собою данину творчості відомого фотографа Джуліано Рібейро Сальгадо. Картина була показана на 67-му Каннському кінофестивалі в секції "Особливий погляд", де була відзначена спеціальним призом журі та особливим згадуванням екуменічного журі.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"