ban2

Раді запропонували зупинити дію Угоди про створення СНД

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. У Верховній Раді зареєстрували проект Закону про зупинення дії Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав, повідомляє УНН.

Відповідний документ за №5156 зареєстровано у ВР сьогодні, 13 жовтня. Ініціаторами законопроекту виступили нардепи О.Кайда та О.Мирний.

Головним комітетом щодо розгляду документу визначено Комітет ВР у закордонних справах. Також його мають розглянути комітети з питань правової політики, з питань бюджету, з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією та комітет з питань європейської інтеграції

Також у ВР тими ж нардепами за №5154 зареєстровано проект Постанови про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Верховної Ради України (щодо Співдружності Незалежних Держав.

Наразі супроводні матеріали до обох документів на сайті ВР не оприлюднені.

Нагадаємо, у травні заступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський заявив, що Україна почала процедуру виходу з СНД. Однак у ЗМІ з’явилася інформація з посиланням на саму Співдружність, що Україна не передала жодних документів для припинення співпраці

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"