ban2

У Дніпрі відкрили дитячий садок для дітей айтішників

Співтовариство IT-фахівців в Дніпрі запустило дитячий садок для дітей айтішників. Ідея такого садка народилася на одному зі зборів IT-кластера Дніпра, інформує AIN.ua.

Ініціативна група, яку очолили керівник компанії Archer Software Олексій Тулін і Анжела Іцкович, дружина керівника IT-кластера, працювала над проектом біля півроку. Офіційно садок "Дитячій простір" запустився у вересні 2016 року.

Зараз в садку вчаться 18 дітей в двох групах, це діти співробітників компаній Archer Software, Mobindustry, AMCBridge, Sitecore, Apriorit, WIX і інших. Але обмежень на вступ до садку немає: не обов'язково бути IT- фахівцем, щоб віддати дитину вчитися сюди.

Як розповіла Іцкович, ідея запустити власний садок з'явилася у співробітників дніпровських IT- компаній як вирішення проблеми із звичайними садками. По-перше, щоб отримати місце в державному дитсаду, доведеться записувати дитину в садок мало не з народження. Повсюдні проблеми з додатковою платою за зайняття, недосвідченими або невмотивованими викладачами і нянями, а також незручним для батьків графіком. Тому IT-співтовариство вирішило організувати садок для дітей відповідно до власного розкладу.

Метою засновників було створити якісний садок для усебічного розвитку дітей. У оформленні садка намагалися використати натуральні матеріали. Приміром, для формування ігрового майданчика асфальт замінили травою, усі меблі в садку - з натурального дерева і т. д.

Основні види зайняття для дітей в саду: ігри, художня діяльність, читання і розігрування казок, прогулянки, дитяча йога, англійський з носієм.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"