ban2

Знайдено новий метод лікування раку простати

Хірурги повідомили про новий ефективний метод лікування раку простати на початковій стадії

Про це повідомляє ВВС.

Він передбачає видалення пухлини за допомогою лазера, а також спеціальних ліків, виготовлених на основі глибоководних бактерій. Метод був протестований на 413 чоловіках, майже у половини з них повністю зникли сліди раку.

Висновки вчених опубліковані в журналі "Lancet Oncology". При цьому новий вид лікування не викликає побічних ефектів. Традиційні методи - хірургія і променева терапія - часто призводять до імпотенції і нетримання. Тому найчастіше чоловіки, у яких діагностують рак на ранніх стадіях, воліють відкласти лікування та подивитися, чи буде пухлина агресивно розвиватися.

Нова методика може повністю змінити цю ситуацію, впевнені медики. В рамках нового способу лікування використовується препарат, виготовлений на основі бактерій, що живуть на морському дні майже у повній темряві.

Лазер направляється на пухлину, і, при попаданні на них світла, бактерії активізуються і вбивають ракові клітини, залишаючи саму простату здоровою. Цей вид лікування застосовується лише на ранніх стадіях захворювання.

Зараз він тестується в Європі. Щорічно у Великобританії приблизно у 46 тисяч чоловіків діагностують рак простати. Близько 11 тисяч чоловіків помирають від нього.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"