ban2

Порошенко підписав закон, який дозволяє заочно засудити Януковича і його поплічників

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини"

Про це глава держави повідомив журналістам у Дніпропетровську, повідомляє Еспресо.TV із посиланням на прес-службу президента.

"Із завтрашнього дня у нашої прокуратури, слідчих органів, судів нарешті з'явиться можливість у відкритому засіданні посадити на лаву підсудних і притягнути до відповідальності тих, хто грабував наш народ, зробити відповідні кроки щодо їхнього майна, якщо воно набуте в нечесний спосіб, щодо арешту їх рахунків. Щоб вони понесли відповідальність за події, спровоковані ними в Україні. Щоб вони у повній відповідності з Конституцією, міжнародним правом, отримали належне за ті злочини, які вчинили проти українського народу", - наголосив Глава держави.

Порошенко також нагадав, що він виступав за якнайшвидше прийняття цього закону. "В результаті він був прийнятий і сьогодні підписаний", - констатував президент.

Закон "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини" забезпечує принцип невідворотності покарання у випадках, коли підозрюваний або обвинувачений, знаходячись поза межами України, переховується від органів слідства та суду, ухиляючись від кримінальної відповідальності, та підвищить ефективність розслідування окремих злочинів проти основ національної безпеки України та громадської безпеки, а також забезпечить конфіскацію майна за їх вчинення.

Нагадаємо, 7 жовтня Верховна Рада проголосувала за законопроект судити Януковича і Ко заочно.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"