ban2

У ДПС обіцяють, що на територію України з Криму не пройде жоден іноземець

КИЇВ. 3 листопада. УНН. На територію материкової України з Криму не пройде жоден іноземець, який намагатиметься потрапити через закриті пункти пропуску. Про це повідомив начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Держприкордонслужби України Олександр Жданенко, передає УНН.

"Іноземці, які потрапили на тимчасово окуповану територію через закриті пункти пропуску в Криму - а вони закриті у зв'язку з окупацією Крима - вони не пропускаються на територію України у відповідності до Закону "Про тимчасово окуповану територію", - повідомив О.Жданенко.

Так, за його словами, за 9 місяців цього року під час перевірки документів у осіб, які намагалися потрапити на територію материкової України, виявлено 717 мешканців Криму з фальшивими документами - 6 з підробленими, 1 - з чужим, і недійсними - 709 документів. З підробленими відмітками Державної прикордонної служби - 1.

Як підкреслили у Держприкордонслужбі, жоден документ, виданий на території Криму - від особистих посвідчень до реєстрації на авто - не буде визнаватися українськими прикордонниками.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"