ban2

Сьогодні починається всеукраїнський тур гурту "Брати Гадюкіни" на підтримку нового альбому

КИЇВ. 7 листопада. УНН. 7 листопада у Львівському Палаці Спорту "Україна" відбудеться концерт культової групи "Брати Гадюкіни" на підтримку нового альбому "MADE IN UKRAINE". Про це йдеться у повідомленні на офіційну сторінку гурту у Фейсбуці, передає УНН.

Збірку, до якої увійшло 16 треків, названо так само, як і одну з пісень.

Самі музиканти напередодні туру на прес-конференції розповіли, що робота над альбомом тривала п'ять-шість місяців. Тексти написані півтора року тому. Музиканти зазначили, що їхнім музичним критиком є слухач і зазначили, що не мають спонсорів, а тур є некомерційним.

Нагадаємо, 9 серпня "Брати Гадюкіни" виступили на фестивалі "Захід", який проходив у селі Родатичі біля Львова. Це був перший великий виступ гурту після повернення. Тоді гурт послухали понад 10 000 шанувальників.

"Ми не грали на концертах дуже довго, а коли потрапили на сцену, було відчуття, що повернулися додому. Ну і спробували нові пісні на широкій аудиторії, зрозуміли, що їх також полюблять. Гадюкіни - це більше, ніж музична група, спочатку нас було п'ятеро, а зараз четверо, а так - одинадцять людей на сцені. Це дуже важливо - ми ніколи не роз'єднувалися, коли Кузі не стало, ми не втратили цю єдність, нам легко було зустрітися і сказати: "Ми знову тут", - розповів музикант гурту Павло Крохмальов.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"