ban2

У Києві відбудеться іронічний Фестиваль паніки та істерики

Учасники та гості матимуть можливість взяти участь у жартівливих антикризових квестах, майстер-класах, лекціях, скуштувати їжу за антикризовими цінами та побачити багато цікавого

У столиці проведуть жартівливий фестиваль "На дні", який покаже безглуздість паніки та істерики, яка починає з'являтися в українському суспільстві в умовах сучасного життя, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Фейсбук-сторінку заходу.

Фестиваль "На дні" відбудеться 21 березня в Державному музеї авіації. Ідея фестивалю прийшла випадково, спочатку це був лише іронічний статус на Фейсбуці про віртуальний фестивалі паніки і істерики. Однак за перший день сторінку вподобали 17 тисяч користувачів, тож автор статусу вирішила влаштувати веселу вечірку. Пізніше до організації масштабного заходу долучилися ентузіасти з фестивальним досвідом.

Як повідомляють організатори заходу, метою є показати безглуздість і нещадність паніки і істерики, пояснити, що криза - це не апокаліпсис, а нова модель споживання. Також гостям пропонують зняти стрес за допомогою сміху і активних занять, об'єднати людей з почуттям гумору та запропонувати всім допомагати один одному в складні часи.

Тематично фестиваль "На дні" поділять на два напрямки: активна частина та хенд-мейд і їжа. Активна частина включатиме концерти, фешн-покази, конкурси, квести, жартівливі лекції, семінари, міні-атракціони, перформанси, виставки, танцювальні номери тощо. Їжа та хенд-мейд будуть представлені за антикризовими цінами.

Буде і серйозна частина заходу: гості фестивалю зможуть написати листи до державних будинків престарілих, аби підтримати тих, кому дійсно страшно і складно переживати кризу на самоті. А ще можна буде взяти участь у зборі коштів на ремонт та інші потреби регіональних будинків престарілих.

Фестиваль триватиме з 10 ранку до 10 вечора. У програмі "психологічний майстер-клас з прийняття та смирення з цифрами на табло обмінників ""Курс долара: біль чи любов?"; квести на кшталт "Перець червоний, перець цінний", де учасники шукатимуть продукти, які подорожчали найшвидше; "дегустація" запахів різних сортів бензину, спогади про джипи, депресивний хіп-хоп від фінансових аналітиків; фешн-показ "Бабусина скриня"; воркшоп "Як рвати на собі волосся і битися в істериці без травм" та багато іншого.

остям подарують безкоштовні стрижки від Сотникової, безкоштовну пральню для целофанових пакетів, антикризові котлети від "Котлетка", колективне розпивання заспокійливих крапель.

Вартість участі: 1 долар за курсом.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"