ban2

У Литві винайшли розумні туфлі, які змінюють візерунок

Поверхня нових туфель буде зроблена за технологією електронних чорнил

Компанія Ishuu Technologies з Вільнюса збирає через краудфандінгову платформу Indiegogo гроші на випуск розумних туфель, поверхня яких зроблена за технологією електронного чорнила (e-ink). Згідно з інформацією на сторінці компанії на Indiegogo, туфлі коштуватимуть від 150 до 500 доларів, передає Lenta.ru.

Поверхня з електронного чорнила дозволяє власникові підібрати під настрій будь-який чорно-білий візерунок на поверхню взуття. Для підключення до смартфону туфлі використовують радіозв'язок Bluetooth, відповідна електронна начинка вбудована в підошву.

Ishuu збирається продавати жіночі туфлі Volvorii Timeless за ціною 500 доларів за пару, але через Indiegogo можна зробити попереднє замовлення за ціною від 150 доларів за пару. За даними сайту Indiegogo, литовська компанія збирається залучити за 25 днів 50 тисяч доларів, поки що зібрано лише 770 доларів.

Згідно з інформацією на сайті, литовська компанія розраховує виграти конкурс Louis Vuitton Prize для молодих дизайнерів модного одягу і аксесуарів з головним призом 300 тисяч євро. Для перемоги в цьому конкурсі литовська компанія випустила прототип, а тепер за допомогою Indiegogo вона збирається налагодити виробництво і продаж розумного взуття - згідно сторінці проекту на краудфандінговій платформі, перші відвантаження заплановані на грудень 2015 року.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"