ban2

ШВАБова двадцятка. ВИПУСК №13.

20 -те МІСЦЕ. а мальчика звали Дима... Тепла історія про відносини із захисником. Файні історії.

19 -те МІСЦЕ. Очень жалко активистов "Правого сектора" Історія про боротьбу добра і зла. Коли це зло закінчиться. Файні історії. 

18 -те МІСЦЕ. Как и о чем говорить с россиянами: ликбез А чи допосоже? Інформаційна аналітика. 

17 -те МІСЦЕ. Перевожу с турецкого на русский: Анкара показала Москве дулю Шо правда то правда. Інформаційна аналітика. 

16 -те МІСЦЕ. Валерія з чоловіком намагаються підвищити курс рубля з плакатом SaveOurMoney чому на англійському? Путін ж не розуміє. Новина 

15 -те МІСЦЕ. В Росії стався КРАХ ринку боргових розписок найбільших російських компаній. Сподіваюся, це тільки початок Новина 

14 -те МІСЦЕ. Я же не ради денег! Історія про ЗАХИСНИКІВ!!! Файні історії. 

13 -те МІСЦЕ. В Тюмень завезли макарони у формі пенісів. ФОТО Кажуть Це НЕ новина Новина 

12 -те МІСЦЕ. ничто так не сможет гарантировать независимость и существование украинского государства, как несуществование нынешнего российского. Інформація для росіян. Жаль, що вони її не читають Інформаційна аналітика. 

11 -те МІСЦЕ. Вже і білоруси тролять росіян Давно пора Цікава фотожаба 

10 -те МІСЦЕ. Світлина з Майдану стала фотографією року за версією німецького телеканалу ФОТО Цю світлино ПОВИНЕН бачити кожний. Новина 

9 -те МІСЦЕ. запах адского пи*деца бродит по матушке России Коли він ВСЕСЬ забродить? Файні історії. 

8 -те МІСЦЕ. Противоядие для Украины Як боротися проти Російської агресій в Інтернеті? Всі читаємо і ВСІМ передаємо!!! Інформаційна аналітика. 

7 -те МІСЦЕ. І знову в столицю бандерштата приїхали із столиці окупанта Да, файна історія - порівнняння життя в 2 країнах Файні історії. 

6 -те МІСЦЕ. Исповедь крымского сепаратиста: В соревновании по лохам - я бы взял золотую медаль Ця історія про кримчан СЕПАРАТИСТІВ а НЕ ПРО ВСІХ кримчан. Майте на увазі Інформаційна аналітика. 

5 -те МІСЦЕ. Ужас происходящего в России начал доходить даже до прожженных «ватников» Маю пока сумніви. Інформаційна аналітика. 

4 -те МІСЦЕ. Украинские разведчики провели уникальную операцию,напугав пророссийских боевиков Наші ЗАХИЧНИКИ МОЛОДЦІ!!! Дякую Новина 

3 -тє МІСЦЕ. В офисах московских банков сейчас паника и хаос. На жаль, ще пока маленька паніка Інформаційна аналітика. 

2 -ге МІСЦЕ. Путіна «опустили» в Індії з перших же хвилин Давно це було, але в морду добре плюнули Новина 

1 -ше МІСЦЕ. А вы, две дури выйдете замуж за имбецилов и будете битые пьяными мужьями, как драные козы. Без слів, просто слід читати Файні історії. 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"