ban2

ШВАБова двадцятка. ВИПУСК №14.

20 -те МІСЦЕ. ШОК! Захарченко ПРАВ! Боинг сбивало — 2 САМОЛЕТА! тролінг росіян та ватників. Файні історії. 

19 -те МІСЦЕ. Я навіть уявити не могла, що срібний тризубець на шиї буде мені дорожчим усіх діамантів світу. Так мало таких патріотичних історій. Обовязково прочитайте Файні історії. 

18 -те МІСЦЕ. Український прапор в Донецьку. А в Донецьку то багато прожива патриотів, але про них пишуть ало. Жаль Файні історії. 

17 -те МІСЦЕ. Фото з України перемогло у міжнародному конкурсі "Вікі любить пам'ятки" ФОТО Фото, яке повинен бачити кожний Новина 

16 -те МІСЦЕ. Я же не ради денег! Історія про ЗАХИСНИКІВ!!! Файні історії. 

15 -те МІСЦЕ. Борьба Киева и Москвы, это не битва языков или национальностей, это борьба между прошлым и будущим. Файна аналітика про нашу боротьбу Інформаційна аналітика. 

14 -те МІСЦЕ. Идите вы к Путину, Ринат Леонидович Ахметов Олена Степова - ЧИАТЙТЕ Файні історії. 

13 -те МІСЦЕ. но любовь дочери сильнее Ця історія зворушила до глибини душі не тільки мене Файні історії. 

12 -те МІСЦЕ. запах адского пи*деца бродит по матушке России Коли вже повністю добреде? Файні історії. 

11 -те МІСЦЕ. желаю,что бы каждая свечка,которая зажигается в Крыму,из за отсутствия света,была зажжена на смерть Путину І не тільки я цього бажаю Інформаційна аналітика. 

10 -те МІСЦЕ. Я русский, но моя родина Украина, Я скоро умру, не доживу, когда в Донецк вернется Украина. Історія про иешканців Донбасу - патріотів України Файні історії. 

9 -те МІСЦЕ. Вже і білоруси тролять росіян Щось Лукашенко знає? цікава фотожаба 

8 -те МІСЦЕ. колонна на Москву готова На жаль ніхто не запрошує Файні історії. 

7 -те МІСЦЕ. а мальчика звали Дима... Історія про хлопчика, який також хоче перемоги Файні історії. 

6 -те МІСЦЕ. От і все: «Кіборги» знищили в аеропорту Донецька командира псковських десантників Дякуємо Новина 

5 -те МІСЦЕ. Путіна «опустили» в Індії з перших же хвилин Стара історія, проте чомусь її почали читати цього тижня. Для мене це загадка Новина 

4 -те МІСЦЕ. Исповедь крымского сепаратиста: В соревновании по лохам - я бы взял золотую медаль Аналіз кримського сепаратиста. До нього дійшло, а до інших? Інформаційна аналітика. 

3 -тє МІСЦЕ. Ужас происходящего в России начал доходить даже до прожженных «ватников» Жаль, що поки не до всіх Інформаційна аналітика. 

2 -ге МІСЦЕ. І знову в столицю бандерштата приїхали із столиці окупанта Київ зовсім не такий, про який передає ГебельсТВ Файні історії. 

1 -ше МІСЦЕ. А вы, две дури выйдете замуж за имбецилов и будете битые пьяными мужьями, как драные козы. Без слів, просто слід читати Файні історії. 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"