ban2

Вчора Уряд Японії прийняв рішення про виділення Україні додаткової допомоги у розмірі 300 тис. дол.

Уряд Японії прийняв рішення про виділення Україні додаткової допомоги у розмірі 300 тис. дол.
КИЇВ. 5 вересня. УНН. Сьогодні заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату Андрій Олефіров прийняв Посла Японії в Україні Тоічі Сакату. Під час зустрічі було обговорено складну ситуацію, яка склалася на сході та південному сході України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти нашої країни. Про це УННповідомили у прес-службі МЗС.
Посол Т.Саката поінформував, що Уряд Японії прийняв рішення про виділення додаткової грантової допомоги у розмірі 300 тис. дол. США через Міжнародний комітет Червоного Хреста (ICRC) та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR) для поліпшення гуманітарної ситуації на сході України.
А.Олефіров подякував за беззаперечну підтримку Японією суверенітету та територіальної цілісності України, а також фінансову та гуманітарну допомогу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"