Кінофестиваль у Торонто підтримав Олега Сенцова
- Опубліковано в Патріотизм
- 0 коментарів
На прем'єрі українського фільму його автор Євген Афінеєвський вийшов на сцену у футболці з фото Сенцова та написом #FREESENTSOV
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Facebook Євгена Афінеєвського.
На кінофестивалі у Торонто на прем’єрі документального фільму "Зима у вогні" режисер фільму Євген Афінeєвський вийшов на сцену в футболці з фото Олега Сенцова та написом #FREESENTSOV.
Окрім цього, активісти української діаспори з Торонто роздавали листівки. У яких повідомлялося про справи українських політв'язнів. Також збирали підписи онлайн-петицією.
Фільм "Зима у вогні" охоплює 93 дні протистояння в Києві взимку 2013-2014 років. Фільм уже брав участь у Венеціанському кінофестивалі. Він має вийти у прокат 9 жовтня.
Окрім цього, Україну та фестивалі у Торонто представляє і фільм Єви Нейман "Пісня пісень", який переміг на Одеському кінофестивалі.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Олексій Горбунов: «Усе справжнє сьогодні набуває нового сенсу»
- Біля консульства Росії у Нью-Йорку пікетували за звільнення Сенцова
- Українському кіно понад 100 років, а відродження відбулося після заборони російського, - Кокотюха
- Держкіно профінансує воєнну драму "Кіборги"
- ЛЕОНІД БИКОВ – ЗАГАДКА ЗАКОХАНОГО У НЕБО

