Грузин попросився до збройних сил України замість загиблого земляка-"кіборга"
- Опубліковано в Патріотизм
- 0 коментарів
Громадянин Грузії Бежан Дакунарідзе звернувся до Президента України Петра Порошенко прийняти його у Збройні сили України. Про це йдеться у відеозверненні, яке записав Дакунарідзе на "5 каналі".
"Я приїхав в Україну, щоб мене зачислили до військової частини, у якій минулого року помер Ірак Ікутелія. Він загинув не тільки заради незалежності України, але й за незалежність Грузії, всіх національностей і народів колишньої СРСР. Я хочу звернутись до Президента України, Верховного головнокомандувача Збройних сил, до пана Петра Порошенка, зачислити мене у військову частину, де служив і загинув грузинський воїн Ірак Ікутелія", – сказав він.
Нагадаємо, раніше Північноатлантичний альянс збирається посилити підтримку та допомогу Україні, Грузії та Молдові у зміцненні національної безпеки і суверенітету.
Media
- Джерело інформації: 5 канал
Схожі матеріали
- У Мережі з'явились фото наднового озброєння, яке президент Порошенко привіз в Маріуполь в якості подарунка на Новий рік для захисників України
- Канадський "тіньовий" міністр вимагає підписати військову угоду з Україною
- Туреччина виділить ЗСУ понад $3 млн
- В українській армії з'являться штатні капелани
- Волонтерам та армії українці довіряють найбільше

