ban2

Студенти медколеджу Івано-Франківська перерахували по 100 грн на придбання амуніції для бійців АТО

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Студенти Івано-Франківського базового медичного коледжу переказали по 100 грн зі своєї стипендії на рахунок Благодійного фонду оборони Прикарпаття, передає УНН.

“Підтримати такий благородний вчинок студентів вирішили також всі викладачі та працівники коледжу шляхом перерахування свого одноденного заробітку на рахунок Фонду, щоб надати цільову фінансову допомогу на закупівлю найнеобхіднішого бійцям в зоні АТО з Прикарпаття”, — повідомив співголова Координаційного центру швидкого реагування при Раді оборони Івано-Франківської області Юрій Романюк на своїй сторінці у мережі Fb.

За його даними, загальна сума допомоги становитиме близько 45 тис. грн.

“Цієї суми цілком вистачить на адресну закупівлю, скажімо, 20 кевларових касок: 20 шт. х 2200 грн. = 44 000 грн. Щира подяка всім благодійникам! Чудовий приклад для поширення!”, — дописав Ю.Романюк.

Як повідомлялося, у школах Івано-Франківська відбулася акція “Збережи квітку — врятуй життя бійця”, у ході якої замість того, щоб купувати букети квітів у День знань, батькам пропонвали переказати кошти важко пораненим учасникам АТО з Прикарпаття.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"