ban2

Рух Волонтерів України за сприянням Романа Реведжука передали гуманітарну допомогу на Косівщину та Верховинщину

"Людина починається з добра,
Із світла, що серця переповняє,
Ця істина, як світ, така стара,
А й досі на добро нас надихає."
             Василь Сухомлинський

Вчинки, які роблять світ кращим - це маленьке добро, яке може творити кожен, хто дійсно турбується про інший людей. Таке маленьке добро приніс, і в свій рідний край - Прикарпаття, уродженець села Космач, громадський активіст, незалежний журналіст - Роман Реведжук. Та хоч, і напрямки його діяльності в суспільстві дуже різноманітні: безкорислива турбота про інших - завжди залишається пріоритетом всього його життя.

Так в листопаді 2016 року на Косівщину, він передав велику гуманітарну допомогу: чоловічий, жіночий одяг та взуття всіх сезонів.

Роман розуміє, на скільки складно, зараз, в цей скрутний час, людям. Адже, ціни на ринках продовжують підніматись разом із курсом долара. Це б'є по кишенях людей із середнім рівнем життя, а для малозабезпечених - взагалі унеможливлює придбати щось перед холодним сезоном. Тому він, через Волонтерський Рух України, приклав чимало зусиль, щоб по мірі своїх можливостей - допомогти малозабезпеченим людям.

Допомога передали у два пункти на Косівщині: "Територіальний центр" та організація "Червоний Хрест". Місцеве керівництво, зокрема голова районної ради Павло Ванджурак посприяв волонтерам з пошуком пунктів розміщення гумонітарної допомоги, та інформування людей.

Насамперед, було проінформовано найбільш потребуючі верстви населення про прибуття гуманітарної допомоги.

У будівлі Територіального Центру зібралось чимало людей, які з нетерпінням очікували на приїзд. Для декого - це дрібниці, а для цих людей - можливість знайти для себе те, в чому вони потребуються саме сьогодні.

Маленька капля доброти - і очі цих людей загоряються іскрою надії та вдячності, що про них хоч хтось пам'ятає та піклується. Підтримка такого роду, дала можливість відчути малозабезпеченим, себе більш захищеними.

Поспілкувавшись із громадою, та передавши пакунки з одягом та взуттям, представники Волонтерського Руху України, відправились далі робити добрі справи.

В Косівському Червоному Хресті очікував керівник організації Микола Набин. Привітно зустрівши Романову команду - вивантажили частину пакунків гуманітарної допомоги. Серед них, речі, які згодом будуть передані в рідне село Реведжука - Космач.

Довго не барившись, команда волонтерів вирушила в дорогу на Верховинщину. Адже там, уже очікували на прибуття гуманітарної допомоги. Оксана Кітлярук - працівник служби у справах дітей Верховинської РДА, попередньо організувала пункт для прийому одягу та взуття. Незабаром, очікується роздача всім малозабезпеченим людям.

24-го листопада було проведено додаткову роботу, інформування місцевого населення, про прибуття у вказані вище пункти, гуманітарної допомоги для малозабезпечених людей. Волонтери в свою чергу спілкувались із людьми та інформували до кого можна звеутись, щоб вибрати для себе речі.

Не зраджуючи своїм традиціям благодійної пожертви перед новорічними святами, Реведжук також знову потурбувався про маленьких жителів регіону - діток. Для них, окремо, уже підготовлено пакунки із дитячим одягом, які Роман передасть особисто до свята Св. Миколая. У цей, дуже очікуваний день, він подарує радість діткам із малозабезпечених, багатодітних сімей та діткам сиротам.

Ми можемо самі все змінити, беручи благодійсність за приклад. Адже усі великі справи мають брати початок з маленького добра. Отож, нехай Бог посилає нам всім сил та натхнення на благу діяльність. А любов, яку Роман старається передати кожному - загоряється у людських серцях і виливається у ще більшій любові.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"