ban2

Віце-адмірал Ігор Воронченко підписав ноту про приєднання Міністерства Оборони України до оперативної угоди відносно створення Т-RMN

У Одесі сьогодні, 6 грудня, командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко за дорученням міністра оборони України підписав ноту про приєднання Міністерства оборони України до Оперативної угоди відносно створення Транс-регіональної морської мережі (Т-RMN) з метою обміну інформацією про глобальну морську обстановку. Транс-регіональна морська мережа (Т-RMN) є федерацією регіональних систем висвітлення обстановки та передбачає охоплення інших регіонів Світового океану, поза межами Середземноморського басейну.

Підписання документу відбулося під час зустрічі командувача Військово-Морських Сил ЗС України з аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковником Клаудіо Деі та групою офіцерів Командування ВМС Італійської Республіки.

- Впевнений, що наша співпраця у даному напрямку буде плідною, стане ще одним кроком на шляху забезпечення миру і стабільності у Чорноморському та Середземноморському регіонах, - зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

У ході зустрічі також обговорено напрямки подальшої співпраці флотів двох країн.

Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"