ban2

Стріт-артисти з усього світу приїдуть в Україну на графіті-фестиваль

Понад 30 графіті-художників розпишуть стіни Києва, Одеси та Чернігова. Про це організатори фестивалю Mural Social Club повідомили Еспресо.TV.

З 12 травня по 30 липня в Україні відбудеться Перший міжнародний фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club. В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створять близько 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

Організатором фестивалю став благодійний фонд Sky Art Foundation, куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська.

"Наша мета – популяризація мистецтва в Україні. Ми підтримуємо децентралізацію культури міст - створення арт-об'єктів не тільки у центрі, але й на околицях мегаполісів, а також у невеликих населених пунктах. Близько 80% муралів, що будуть створені у рамках першого Mural Social Club, знаходяться саме у спальних районах міст”, – зазначає засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Серед зірок світового стріт-арту, які приїдуть на фестиваль в Україну, Li-Hill, Rodrigo Branco, Evoca1, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Seth, Telmo & Miel, Zio Ziegler та багато інших.

"Ми відібрали концептуальних художників, роботи яких прикрашають найпрогресивніші міста світу", – підкреслює Олег Соснов.

У проекті візьмуть участь і українські автори – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Саша Корбан. У стріт-арті себе також спробують метри українського живопису – Олег Тістол, Микола Маценко, Матвій Вайсберг.

Першим гостем фестивалю стане відомий стріт-артист із Нью-Йорку Li-Hill. Художник розпише Центр культури та мистецтв НТУУ "КПІ". "Думаю, це буде дуже знакова робота для столиці, враховуючи популярність автора у арт-світі, а також масштаби обраної будівлі", – впевнена Юлія Островська.

Фестиваль Mural Social Club передбачає не тільки створення настінного живопису та інсталяцій, а й проведення індор-виставок вуличних художників у арт-просторі Sky Art Foundation. А також широку освітню програму – майстер-класи та семінари від світових стріт-артистів.

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій Києва, Чернігова, Одеси.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"