ban2

Стартувала вступна кампанія-2017

Вступна кампанія-2017 вже розпочалася в вищих навчальних закладах Великої Британії, Швейцарії, США чи Канади

Всім студентам, які планують навчання в рейтингових зарубіжних вищих навчальних закладах Великої Британії, Швейцарії, США чи Канади, рекомендується подати документи на вступ до кінця грудня 2016 року.

На перший погляд може здатися, що до осені 2017 року далеко і думати про вступ ще дуже рано. Але потрібно враховувати безліч питань, які абітурієнтам варто починати вирішувати вже зараз, не відкладаючи процес оформлення документів у довгий ящик. З чим це пов’язано?

Престижні університети світу наразі дуже активно проводять набір на навчання з вересня 2017 року. Тому, якщо випускник бажає навчатися в рейтинговому зарубіжному навчальному закладі, йому необхідно подати документи якнайшвидше, тому що він може просто не встигнути забронювати місце на потрібній програмі в потрібному університеті.

Звісно, подавати документи в зарубіжні навчальні заклади можна самостійно, проте і випускники, і їхні батьки повинні знати найдрібніші деталі про процес вступу, підготовки та навчання за кордоном. У зв’язку з цим найкраще рішення – довірити такий важливий етап у житті фахівцям.

Навчальна компанія DEC education  − офіційний представник рейтингових університетів Великобританії, США, Швейцарії, Нідерландів і готова взяти на себе весь комплекс послуг стосовно вступу – від аналізу здібностей, вимог і очікувань майбутніх студентів, підбору програми, закладу та країни навчання до підготовки повного пакета аплікаційних документів і документів для студентської візи, комунікації з навчальними закладами та супроводу під час навчання.

«Для випускників, які ще не визначилися з майбутньою спеціальністю (а таких в Україні  -78%), в нашій компанії є можливість пройти профорієнтаційний тест PPA (personalprofileanalysis – профільний аналіз особистості), за допомогою якого майбутній студент зможе краще пізнати себе та свої схильності до тієї чи іншої спеціалізації, напрямку навчання, - зазначає Олена Сафронова, керівник відділу вищої та середньої освіти за кордоном компанії DEC education. — На основі результатів тесту експерти DEC education порекомендують набір програм, спеціалізацій, навчальних закладів і країн, а також майбутніх можливих професій», - додає експерт.

Слід звернути увагу і на те, що топові університети світу розглядають документи на вступ після їхньої подачі абітурієнтами від 2 тижнів до 3 місяців, а оформлення студентської візи займає до 3 місяців залежно від країни, у якій випускник планує навчатися.

Також усі престижні вищі навчальні заклади вимагають бездоганних знань англійської мови, і майбутнім студентам потрібно скласти IELTS-тест, щоб наочно продемонструвати свій рівень англійської. Звичайно, якщо випускник не впевнений у своїх знаннях мови, йому потрібно пройти курс з підвищення рівня та підготовки до IELTS.

І наостанок не менш важливий аргумент: факт вступу – це не фінальна стадія. Є  ще багато нюансів, про які слід пам’ятати. Знайти та обрати житло, адаптуватися до середовища, детально вивчити програму університету – завдання не з простих, тому зволікати з такими моментами теж точно не варто.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"